Kursy maturalne online
W ofercie obecnie znajduje się: język polski, matematyka, historia, WOS, chemia, fizyka, biologia, j. angielski, j. niemiecki, j. hiszpański.
Zajęcia są prowadzone na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum/technikum. W przypadku języków obcych możliwe są także lekcje dla dorosłych w formie konwersacji.
Przygotowanie do egzaminów ósmoklasistów oraz matur (poziom podstawowy i rozszerzony). Oferujemy także pomoc w odrabianiu prac domowych oraz naukę do kartkówek i sprawdzianów.
Zajęcia trwają jedną godzinę zegarową – 60 min.
Jedne zajęcia indywidualne kosztują 90 zł/1h. Dla zainteresowanych proponujemy także lekcje w dwuosobowych grupach w cenie 60 zł/1h od osoby.
Należy dokonać płatności najpóźniej w dniu zajęć.
Klucz Wiedzy Justyna Gumulak 47 1140 2004 0000 3202 8268 6228 W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko ucznia oraz przedmiot zajęć.
Tak, faktury są wystawiane na życzenie klienta. Prosimy o podanie e-mailowo danych, na które ma zostać wystawiona faktura.
Zajęcia odbywają się online za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji (m.in. Skype) umożliwiających wideospotkanie z wirtualną tablicą i udostępnianiem materiałów w czasie rzeczywistym.
Naszym głównym profilem działalności są zajęcia online. W niektórych przypadkach istnieje jednak możliwość zorganizowania zajęć z dojazdem do ucznia na terenie Łodzi. Koszt godziny zajęć jest wtedy wyższy, w zależności od odległości miejsca zamieszkania ucznia od korepetytora. Osoby zainteresowane takim typem zajęć proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu ustalenia, czy przeprowadzenie zajęć z dojazdem do ucznia będzie możliwe.
Tak, oferujemy zajęcia zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.